KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14897195
nr 1489 7195
Johannes Ravn
(1922-1991), Norge
Oljemålning, Blommor. Signerad. Olja på pannå, 36x53 cm, yttermått inklusive ram: 41x58 cm
Johannes Ravn, född 1922 i Narvik, död 1991, målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 12 september 2022
kl 20:50:23
12/9 20:41:58